Zapraszamy do Hotelu Wieniawski *** w Lublinie

Hotel Wieniawski*** w Lublinie, zarządzany przez HB Projekt Sp. z o.o., właściciela Hotelu Branicki ****, to unikalne połączenie zabytkowej elewacji 100-letniej kamienicy z nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem. Inspiracją dla nazwy hotelu była osoba genialnego skrzypka i kompozytora Henryka Wieniawskiego, który urodził się w Lublinie w 1835 roku.

Tworzymy dla Państwa miejsce wyróżniające się serdeczną i kameralną atmosferą, najwyższą jakością usług, wyjątkową gościnnością oraz doskonałą kuchnią.

Do dyspozycji Gości oddajemy 49 pokoi jedno i dwuosobowych, klimatyczną restaurację “Trzy Romanse” oraz lobby bar “Souvenir”. Hotel posiada również dwie nowocześnie wyposażone sale konferencyjne o łącznej powierzchni 96 m2.

Hotel Wieniawski położony jest w zacisznej części centrum miasta i umożliwia szybki dostęp do instytucji, najpiękniejszych zabytków Lublina oraz ośrodków kulturalnych.

www.hotelwieniawski.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij